Цікавить освітлення для виробництва?

Заповніть форму та отримайте консультацію фахівця.
/
Освітлення для виробництва
/
Унікальне рішення
Світильник нестандартного розміру, в брендових кольорах або певної яскравості - ми підготуємо світлове рішення під ваш проєкт.
Інноваційні технології
Система Smart Lighting дозволяє об'єднувати та управляти всім освітлювальним комплексом через додаток.
Преміум якість
Гарантія на світильники 3-5 років, термін служби - до 50 000 годин.
Економічність
Світлодіодні освітлювальні прилади споживають в 3 рази менше електроенергії.
Екологічність
Світлодіодні світильники не потребують спеціальної утилізації. Піддаються переробленню.
MADE IN UKRAINE
Перший в Харкові та Україні завод-виробник світлодіодного освітлення.
Чому варто довірити нам проєкт?
З нашим світлом легко працювати хоч і в 2 зміни

Як знизити витрати на електроенергію, скоротити експлуатаційні витрати та підвищити ефективність праці з мінімальним бюджетом? Компанія LEDLIFE протягом багатьох років успішно відповідає на ці питання на практиці.

Економічне світлодіодне освітлення для промислових підприємств - вибір прогресивних керівників, які хочуть створити комфортні умови праці та реалізувати потенціал своїх співробітників по максимуму.

Наші світильники дозволяють створити необхідний рівень освітленості, мають довгий термін служби і гарантовано високу якість. Щоб LED-освітлення для виробництва розкрило свій потенціал недостатньо просто замінити старі лампи новим світлодіодним обладнанням.

Освітлення для харчової промисловості вимагає розробки індивідуального проєкту, в якому буде врахована специфіка вашого виробництва:

  • рівень загазованості, пилу;
  • планування приміщення, висота стель і т.д.
Наші менеджери проконсультують вас і підберуть оптимальне рішення. Чекаємо на вас в нашому офісі в центрі Харкова. Ви також можете зателефонувати за номерами, які вказано на сайті в розділі "Контакти".
Проєкти
Як ми працюємо?
1
Ви залишаєте заявку на сайті. Менеджер зв'язується з вами, щоб уточнити деталі проєкту і ваші побажання. Після цього він передає заявку фахівцям.
2
3
Світлотехнік знайомиться з приміщенням та готує світлотехнічний розрахунок. Після цього ми готові презентувати індивідуальну пропозицію.
4
Після затвердження проєкту та внесення передоплати ми починаємо працювати. На всіх етапах роботи ми контролюємо якість освітлення.
Менеджер знайомиться з технічною частиною проєкту і вашою командою. Тільки так ми зможемо підібрати оптимальне рішення. На цьому етапі роботи ми підключаємо світлотехніка.
Проєктне освітлення
Необхідне освітлення для вашого проєкту?
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня.
Освітлення для спортивних установ
Освітлення для офісу
Освітлення для ритейлу
Освітлення для агросектора
Дізнайтеся більше про світлові рішення для інших галузей