Grill
Grill
Світлодіодний світильник Grill створено для загального декоративного освітлення. Не засліплює очі та легко вбудовується в накладну стелю.
Декоративний led-світильник з можливістю вбудування
КОЛІРНА ТЕМПЕРАТУРА
4000/6000 К
ПОТУЖНІСТЬ
30 Вт
РОЗМІР
ГАРАНТІЯ
195х195х140
5 років
ФАЙЛ IES
Grill
/
/
/
Технічні характеристики
Декоративний світильник Grill - стильне та енергоефективне освітлення

Сучасний дизайн. Корпус світильника передбачає його вбудування у стелю. Ви можете самостійно налаштувати кут падіння світла за власним бажанням. Світильник наявний в корпусі 2 кольорів - чорному та білому.
Висока якість освітлення. Якісні SMD-світлодіоди випромінюють рівномірне за спектром світло без пульсації. Вбудований мережевий драйвер забезпечує миттєве увімкнення та стабільну роботу світлодіодів, незалежно від коливань напруги в мережі. Світильник світлодіодний з індексом передачі кольору 83 створює умови для правильного візуального сприйняття всіх кольорів освітлюваного об'єкта.
Економічність. LED-світильник споживає набагато менше електроенергії. Це дозволяє швидко окупити вартість світильника та почати економити на комунальних послугах.
Строк експлуатації - 50 000 годин. Корпус світильника Grill виготовлено з алюмінію. Він повноцінно відводить тепло та не дозволяє світильнику перегріватися від довгої роботи. Гарантійне обслуговування світильника здійснюється протягом 5 років.
Світло двох колірних температур. Світлодіодний світильник Grill дає м'яке нейтральне або холодне світло. Нейтральне світло більш універсальне та підходить для будь-яких приміщень. Холодне - для навчальних закладів, робочих зон бібліотек, місць, де потрібна максимальна концентрація та продуктивність.
Застосування
Світильник Grill підходить для декоративного оформлення інтер'єрів. Використовується як елемент загального освітлення офісів та торгових залів, виставкових приміщень та локацій, архітектурних та дизайнерських студій.
Проєкти
Проєктне освітлення
Необхідне освітлення для вашого проєкту?
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня.
Більше світильників
Deco Mini
Ступінь захисту
Гарантія
Довжина
Світлова ефективність
IP 44
5 років
600-1500 мм
120 лм/вт
Slim Tube
Степень защиты
Гарантия
Длина
Световая эффективность
IP 65
до 3-х лет
600-1500 мм
120 лм/вт
Twins
Степень защиты
Гарантия
Длина
Световая эффективность
IP 65
до 3-х лет
600-1500 мм
120 лм/вт