Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Завдання

Світлодіодне освітлення для пташників – це спеціально розроблена система, яка враховує всі особливості утримання та розведення птиці в промислових масштабах. При розробці світлодіодного обладнання для пташників слід брати до уваги факт, що прилади та лампи експлуатуватимуться в досить агресивному середовищі, лампи LEDLIFE стійкі до таких умов.

Рішення

У компанії LEDLIFE Ви можете не тільки купити освітлення для пташника, а й скористатися професійними послугами електротехнічного проектування. Роботу виконує широкий штат інженерів-конструкторів, електротехніків, світлотехніків, дизайнерів. Виконується монтаж будь-якої складності. При замовленні товару від п'яти одиниць - доставка безкоштовна.
Продукція проходить ретельну перевірку і тестується у власній фотометричній лабораторії. Гарантія на світлодіодні лампи LEDLIFE Poultry становить 3-7 років.
Компанія має репутацію надійного та сумлінного постачальника світлодіодного обладнання. На нашому рахунку виконання найскладніших світлотехнічних проєктів. Ми допомогли обладнати понад 300 птахофабрик ПАТ "Миронівський хлібопродукт" та іншим, не менш звучним підприємствам. Довіра клієнтів – наш актив №1!

Використані світильники

AGRO Poultry Tube (С) 220 V

Ступінь захисту

IP 67

Гарантія

5 років

Потужність

8-16 Вт

Напруга системи

220 В

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.