Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Завдання

Основним пунктом у завданні було збільшити освітленість чаші басейну до 600 люкс. При цьому, зменшити енергоспоживання освітлювальних приладів і, з огляду на тяжкий доступ до досить високо розташованих світильників, знизити експлуатаційні витрати на їх обслуговування та заміну.

Рішення

Приміщення басейну має форму неправильного прямокутника. Це необхідно було врахувати для забезпечення рівномірності освітлення над чашею басейну і над глядацькими трибунами.

Ми використовували модель Kite FL потужністю 100 і 180 Вт, щоб домогтися однакового рівня освітленості в різних зонах об'єкта.

За допомогою світильників Kite FL з кутом розсіювання в 90 градусів ми впоралися з поставленим завданням! Збільшили освітленість по всій площі басейну, забезпечуючи його рівномірність і, виключивши при цьому завдяки спеціальній оптиці, сліпучий ефект для глядачів.

Світильники мають високий ступінь захисту IP68, що гарантує їх довгий термін служби і значно скорочує експлуатаційні витрати на їх обслуговування.

Результат проєкту повністю відповідає технічним завданням та очікуванням замовника.

Використані світильники

Kite FL

Ступінь захисту

 IP 65

Гарантія

5 років

Потужність

60-240 Вт

Світлова ефективність

120 лм/вт

Інші проєкти

Фітнес клуб Sport star

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.