Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Завдання

Одним з напрямків сучасного дизайну є архітектурне освітлення. Це такий підхід до освітлення фасадів, коли за допомогою світильників і прожекторів створюється нічна ілюмінація будівлі. Це допоможе виділити конструктивні особливості будівлі та створити особливий настрій.

Кожна будівля - це окремий архітектурний проєкт, зі своїми особливостями. Розвиток світлового дизайну дав початок розвитку архітектурного освітлення і підсвічування фасадів. Даний тип освітлювальних приладів повинен володіти рядом спеціальних властивостей. 

Рішення

LEDLIFE пропонує архітектурні світильники, які створять неповторні враження і відчуття від одного погляду на будівлю. При цьому, асортимент пропозицій складається зі світильників та прожекторів різного розміру. З їх допомогою ми можемо красиво підкреслити особливості архітектури та конструкції. Разом з цим трекові led світильники естетично облагороджують приміщення.

Використані світильники

Spiritline

Ступінь захисту

IP 66

Гарантія

5 років

Потужність

10.5-42 Вт

Світлова ефективність

120 лм/вт

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.