Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

ТОВ «ДМК «Дніпромлин»- одне з перших і найбільших зернопереробних підприємств України, що знаходиться в центральній частині міста Дніпро. Це підприємство забезпечує високоякісним борошном такі торговельні мережі як: Ашан, АТБ, Metro та інші.

Наш LEDLIFE освітив цехи виробництва борошна в цьому підприємстві. Використовували класичний світильник Ellipse 2, який саме розроблявся для освітлення високих і великих за розміром приміщень, які потребують високий рівень захисту від пилу та вологи.
Універсальні світильники серії Ellipse підходять для приміщень різного призначення. Підвищений ступінь захисту дозволяє використовувати їх в складах та логістичних центрах, супермаркетах, офісних приміщень, житлових комплексів, спортивних комплексах, підсобних приміщеннях тощо.

Використані світильники

Ellipse 2

Ступінь захисту

IP 54

Гарантія

5 років

Потужність

27-72 Вт

Світлова ефективність

120 лм/вт

Інші проєкти

ТОВ З II "Вортекс"

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.