Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Завдання

З нашого досвіду, реалізація подібних завдань повинна відповідати таким вимогам:● певний рівень освітленості;● зведене до мінімуму енергоспоживання;● високий індекс передачі кольору;● холодна колірна температура.
На основі цих параметрів і вимог замовника ми й підбирали лампи зі світильниками.

Люмінесцентні лампи з цоколем G13 замінили на світлодіодні лампи T8 PС з потужністю 7,5 Вт. Цей показник ідеально відповідав бажанням клієнта і нашими підрахунками. Корпус ламп зроблений з легкого і стійкого полікарбонату, який витримує температуру від -5 до +40 ° С. Світлова температура в 5500 К дає світло холодного білого відтінку. Вона підходить для презентації техніки на вітрині для покупця без спотворення відтінків і форм. Ще таке рішення підкреслює фірмове поєднання червоного і білого кольорів в оформленні магазинів "Фокстрот".

Рішення

У випадку зі створенням мережі освітлювальних приладів для нового магазину в ТРЦ "Silver Breeze" міста Києва, ми хотіли підкреслити одну річ. "Фокстрот піклується про клієнтів".

Ми визначили оптимальний рівень освітленості для приміщення - 600 люкс. При цьому потрібно було зберегти мінімальний рівень енергоспоживання. Щоб освітлення поширилося рівномірно та гармонійно, використовувався світильник ELLIPSE 2 з потужністю 54 Вт. Він працює при температурах від -5 до +40 ° С. Корпус зроблений з анодованого алюмінію, розсіювач - з полікарбонату.

Для зручності експлуатації була розроблена особлива конструкція кріплення світильників. Використовували 2 типи кріплень: стельове та стінове. В разі стельового кріплення ми змонтували алюмінієву конструкцію, а вже на цьому каркасі закріпили світильники на стінових кріпленнях. Це дозволило опустити світло нижче до товару, щоб оптимально освітити та презентувати товар. А ще це зручно при заміні, переміщенні або демонтажі окремих світильників.

Використані світильники

T8 PC

Ступінь захисту

IP 42

Гарантія

3 роки

Потужність

4-19 Вт

Світлова ефективність

163 лм/вт

Ellipse 2

Ступінь захисту

IP 54

Гарантія

5 років

Потужність

27-72 Вт

Світлова ефективність

120 лм/вт

Інші проєкти

Всеукраїнська мережа
магазинів Eldorado

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.