Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Завдання

Освітлення для складів і логістичних комплексів має свою специфіку. Тут не настільки важлива естетична привабливість, як можливості та функціонал світильників. Для складських приміщень необхідне якісне, надійне та правильне підсвічування, яке дозволить забезпечити безперебійну роботу складу, безпеку та безперешкодний доступ до товарів.

Ми втілюємо в життя складні світлотехнічні проєкти. Відмовляємося від класичних енергозатратних ламп на користь світлодіодного обладнання власного виробництва. Наша компанія не втомлюється доводити, що продукція українського виробництва може мати якість, гідну світових брендів, при цьому залишаючись доступною. 

Рішення

Щоб розрахувати світлодіодне освітлення складу з урахуванням правил і санітарних норм команда інженерів враховує:
● специфіку товару і спосіб його зберігання - палети, стелажі, холодильне обладнання;
● висоту стін;
● площу приміщення.
Фахівці LEDLIFE визначають необхідну інтенсивність світла, проводять зонування, підбирають тип світильників, місця фіксації.

Зв'яжіться з нами, заповнивши форму на сайті або телефоном. Ми знайдемо правильне рішення, щоб світло працювало на ваш бізнес.

Використані світильники

Uni High Bay

Ступінь захисту

IP 65

Гарантія

5 років

Потужність

30-120 Вт

Світлова ефективність

140 лм/вт

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.