Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Завдання

Як знизити витрати на електроенергію, скоротити експлуатаційні витрати та підвищити ефективність праці з мінімальним бюджетом? Компанія LEDLIFE протягом багатьох років успішно відповідає на ці питання на практиці.

Економічне світлодіодне освітлення для промислових підприємств – вибір прогресивних керівників, які хочуть створити комфортні умови праці та реалізувати потенціал своїх співробітників по максимуму.

Рішення

Наші світильники дозволяють створити необхідний рівень освітленості, мають довгий термін служби і гарантовано високу якість. Щоб LED-освітлення для виробництва розкрило свій потенціал недостатньо просто замінити старі лампи новим світлодіодним обладнанням.
Освітлення для харчової промисловості вимагає розробки індивідуального проєкту, в якому буде врахована специфіка вашого виробництва:● рівень загазованості, пилу;● планування приміщення, висота стель і т.д.

Використані світильники

Uni High Bay

Ступінь захисту

IP 65

Гарантія

5 років

Потужність

30-120 Вт

Світлова ефективність

140 лм/вт

Ellipse 2

Ступінь захисту

IP 54

Гарантія

5 років

Потужність

27-72 Вт

Світлова ефективність

120 лм/вт

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.