Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Завдання

Грамотна організація світла в магазинах та торгових залах – дієвий інструмент продажів. Його практичну користь ставлять на один рівень з мерчендайзингом. Розрахунок світлотехнічного проєкту, визначення оптимальної яскравості, концепції зонування, підбір обладнання - завдання, з якими щодня стикається компанія LEDLIFE.

Світлодизайн та електротехнічне проєктування повинні бути економічними та продуманими до дрібниць - це основний принцип роботи нашої команди. Важливо врахувати:
● поведінку покупця;
● специфіку товару;
● особливості приміщення.

Рішення

Хочете, щоб функціональне LED -освітлення стало частиною вашого бізнесу? Зв'яжіться з нашим менеджером, залишивши заявку на сайті. Чи зателефонуйте нам за контактними номерами на сайті. Ми знаємо, як зробити освітлення магазину, яке працює на бізнес. На власному заводі збираємо лампи українського виробництва з надійними комплектуючими. Завжди враховуємо побажання клієнта, гарантуємо індивідуальний підхід, ведемо проєкт з самого початку і до встановлення освітлення в магазин.

Використані світильники

T8 PC

Ступінь захисту

IP 42

Гарантія

3 роки

Потужність

4-19 Вт

Світлова ефективність

163 лм/вт

Deco

Ступінь захисту

IP 44

Гарантія

5 років

Потужність

20-54 Вт

Світлова ефективність

112 лм/вт

Track Light MIRO

Ступінь захисту

IP 20

Гарантія

5 років

Потужність

26 Вт

Світлова ефективність

145 лм/вт

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.