Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Завдання

Основними вимогами до джерел світла були енергоефективність, високий рівень захисту від пилу та вологи, висока світлова ефективність, тривалий ресурс роботи.
За допомогою світлових рішень ми повинні були підкреслити індивідуальність VOLVO Car - Харків.

Рішення

Імідж хорошого автосалону визначається в першу чергу грамотно оформленим фасадом. Для освітлення прилеглої території VOLVO Car - Харків ми вибрали вуличні світлодіодні світильники KITE потужністю 60, 100 і 150 Вт. Крім високої світлової ефективності завдяки спеціальній оптиці, такі світильники мають тривалий термін служби і демонструють хорошу термостійкість. Вони витримують температуру від -40 до + 50 ° С, і в зимовий час не утворюють крижаний наліт і бурульки.

Фішкою нового автосалону став демонстраційний куб на верхньому ярусі будівлі - всередині нього розміщують нову модель автомобіля. Світлодіодні архітектурні світильники SPIRITLINE довжиною 300 мм підкреслюють гострі грані куба та складні форми автомобіля, точно передають кольори та їх відтінки. Такого підсвічування досить, щоб створити інтригу та привернути увагу клієнтів на відстані. А значить - створити ще один привід зайти до автосалону.

Щоб підкреслити гостинність VOLVO Car -Харків, ми підсвітили вхідну групу. Вона виконана у вигляді жорсткої конструкції основної будівлі з аркою під дерево. Світлодіодні світильники DECO з теплою колірною температурою 3000 К обрамляють вхід в автосалон. Таке рішення вдало доповнило ідею дизайнера і створило приємну атмосферу.

Серце VOLVO Car - Харків - станція технічного обслуговування. Для обслуговування клієнтів на гідному рівні, зали були обладнані світлодіодними світильниками ELLIPSE 3 довжиною 1200 мм, які вже встигли вдало себе зарекомендувати. Нейтральна колірна температура (4100 К) забезпечила правильну світлову середу для ефективної роботи майстрів.

Використані світильники

Ellipse 3

Ступінь захисту

IP 65

Гарантія

3 роки

Потужність

8-52 Вт

Світлова ефективність

120 лм/вт

Ellipse 2

Ступінь захисту

IP 54

Гарантія

5 років

Потужність

27-72 Вт

Світлова ефективність

120 лм/вт

Deco

Ступінь захисту

IP 44

Гарантія

5 років

Потужність

20-54 Вт

Світлова ефективність

112 лм/вт

Kite

Ступінь захисту

IP 65

Гарантія

5 років

Потужність

60-180 Вт

Світлова ефективність

132 лм/вт

Spiritline

Ступінь захисту

IP 66

Гарантія

5 років

Потужність

10.5-42 Вт

Світлова ефективність

120 лм/вт

Інші проєкти

Автоцентр «Ауді Центр
Одеса Південь»

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.