Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Робота над яскравим, креативним, сонячним проєктом Art of Smart - приклад вдалої взаємодії архітектурного бюро Анни Кирій та світлотехніків компанії LEDLIFE. 
Зал Art of Smart – лекторій, розташований в офісі однієї київської компанії. Замовникам хотілося, щоб приміщення являло собою якийсь символ творчої атмосфери, в якій народжується нова думка.
Для вирішення неординарного завдання ми запропонували світильник DECO з колірною температурою 4100 К. Він якнайкраще зв'язав у єдину картину чорний, білий і помаранчевий кольори, що домінують в інтер'єрі залу. 

Ми сформували кілька світлових квадратів з обраних світильників. Корпус світильників пофарбували в матове помаранчеве покриття RAL 1028. Завдяки цьому світлові конструкції особливим чином доповнили основні кольори приміщення та створили єдину гармонію інтер'єру лекторію. 
Індивідуально розроблене рішення освітлення підкреслило оригінальну атмосферу залу Art of Smart і зробило його ідеальним простором для мозкових штурмів, перемог над шаблонами та сірими стандартами. 

Використані світильники

Deco

Ступінь захисту

IP 44

Гарантія

5 років

Потужність

20-54 Вт

Світлова ефективність

112 лм/вт

Інші проєкти

Приватна школа Бойко

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.