Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Навчально-виховний комплекс Boiko School є лідером освіти у місті Харкові. В школі створено унікальне освітнє середовище та атмосфера другого дому. І команда LEDLIFE тепер також причетна до організації цього приміщення.
Основними та найважливішими показниками для світла в закладах освіти (за загальним правилом) є відсутність пульсації та ударостійкість корпусу світильника. Розкриваючи другий показник необхідно зазначити, що в разі, якщо світильник все ж таки розбився, він не розпався на велику кількість гострих уламків.

Тому в реалізації проєкту для класних кімнат у школі Бойко ми використали лінійні світильники Deco, розмістивши їх у лінії паралельно до рядів парт.

Особливості Deco:● корпус — цільний, виготовлений з алюмінію● розсіювач — з оптичного полікарбонату, досить стійкого до механічних подразнень● показник пульсації світильників — 0%● зовнішній вигляд світильників, лаконічний та стриманий, не відвертатиме дітей та підлітків від навчання

Використані світильники

Deco

Ступінь захисту

IP 44

Гарантія

5 років

Потужність

20-54 Вт

Світлова ефективність

112 лм/вт

Інші проєкти

Лекторій Art of Smart

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.