Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Формат супермаркетів "Comfy" – просторі торгові зали зі зручною навігацією та наявністю бренд-зон. Новий проєкт освітлення гармонійно поєднав у собі високі стандарти якості магазину, сучасний мінімалістичний дизайн та актуальний тренд – енергоефективність. 
Перед нами було поставлено завдання провести заміну застарілих люмінесцентних ламп Т8 з цоколем G13 на ефективні світлодіодні аналоги. Взявши до уваги всі особливості об'єкта ритейлу, фахівці-світлотехніки зупинили свій вибір на LED лампах T8 PC потужністю 15 і 24 Вт. Холодна колірна температура ламп (5500K), використаних у проєкті освітлення магазинів мережі Comfy, дала змогу вигідно підкреслити товари, уникнувши небажаного жовтого відтінку на пластикових і металевих деталях електротехніки. 
Використання рівномірного загального світла в поєднанні з високим індексом кольоропередачі створило оптимальні умови для гарного настрою та активізації інтересу клієнтів супермаркету. Основна перевага нового LED-освітлення торгових залів Comfy порівняно з попереднім – зниження витрат на оплату електроенергії вдвічі (при збільшенні рівня освітленості до 800 люкс). 

Використані світильники

T8 PC

Ступінь захисту

IP 42

Гарантія

3 роки

Потужність

4-19 Вт

Світлова ефективність

163 лм/вт

Інші проєкти

Мережа магазинів «Eldorado»

Мережа магазинів «Foxtrot»

Мережа супермаркетів «SPAR»

Мережа дитячих магазинів «Чудо Острів»

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.