Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Освітлення національної мережі дитячих супермаркетів – завдання із зірочкою. Особливо, якщо йдеться про найбільшу в Україні територію дитинства. Під час підготовки світлотехнічного проєкту ми врахували всі особливості подібних об'єктів ритейлу. Завдяки встановленню світлодіодних панелей, ми домоглися рівномірної освітленості торгового простору на рівні 400-500 люкс. Цей аспект вкрай важливий для покупців, які ретельно підходять до вибору товарів для дітей.

Для освітлення супермаркетів "Чудо Острів" було використано світлодіодні світильники LIGHT PANEL. Ця світлодіодний панель має тонкий алюмінієвий корпус і поєднує естетичний зовнішній вигляд з новітніми розробками у сфері світлодіодного освітлення. Оптимальний вибір колірної температури для таких об'єктів ритейлу - 4100 К. Такий спектр освітлення комфортний для зору покупців. 

Високий індекс передачі кольору світильників LIGHT PANEL допомагає побачити істинний колір товару і залишитися задоволеним покупкою. Замінивши застарілі растрові світильники з люмінесцентними лампами на світлодіодні панелі, ми значною мірою знизили витрати супермаркетів на оплату електроенергії.
Проєкт реалізовано в 5 магазинах мережі, у містах Дніпро, Одеса, Харків і Львів. 

Використані світильники

Light Panel

Ступінь захисту

IP 20

Гарантія

5 років

Потужність

36-40 Вт

Світлова ефективність

106 лм/вт

Інші проєкти

Мережа магазинів «Eldorado»

Мережа магазинів «Foxtrot»

Мережа магазинів «Comfy»

Мережа супермаркетів «SPAR»

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.