Галерея проєкту

Завдання та рішення від LEDLIFE

Завдання

Вуличне освітлення створює нічний образ міста в очах його жителів і туристів. З яскравими світильниками вулиці стають гостинними.

Недостатньо освітлені вулиці, парки та дороги – одна з основних причин злочинності й ДТП. Якісне, економічне та довговічне світлодіодне освітлення від компанії LEDLIFE допоможе зробити життя городян не тільки комфортніше і безпечніше, але і заощадити значні кошти на споживанні електроенергії, знизити експлуатаційні витрати.

Рішення

Щоб освітлення прослужило довго, краще відразу робити його якісним. Тому ми пропонуємо вам тільки високотехнологічні рішення.

Ми пропонуємо LED-освітлення власного виробництва, при необхідності розробляємо дизайн проєкт з дотриманням встановлених норм освітленості та вимог безпеки.

З надійним металевим корпусом світильників для вулиці LEDLIFE ви зможете скоротити експлуатаційні витрати. Світлодіодні джерела світла споживають менше електроенергії. А особлива конструкція лінзи запобігає світловому забрудненню.

Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть зробити замовлення.

Використані світильники

Kite

Ступінь захисту

IP 65

Гарантія

5 років

Потужність

60-180 Вт

Світлова ефективність

132 лм/вт

Інші проєкти

Станція метро Київська

ЦНАП м. Харків

Image placeholder

Залиште заявку на консультацію

LEDLIFE спрямованний на вирішення індивідуальних складних завдань, що отримані від наших клієнтів та партнерів. Компанія є розробником і виробником світлотехнічних приладів. Для нас майже не існує обмежень у реалізації проєкту для вас – якісного, енергоефективного та екологічного освітлення.
Залиште свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами протягом 1 робочого дня, обов’язково знайдемо рішення!

Дякуємо!

Ми скоро звʼяжемось з вами

Can't send form.

Please try again later.